Чиллер для охолодження рідини з нержавіючої сталі

ᐈ【ЧІЛЛЕР З НЕРЖАВЕЙКИ】⭐ Під замовлення ⭐ Завжди доступні ціни ✅ Швидкі терміни ➤ Гарантія 2 роки ✅ Гарантія якості ⭐ 【ЧІЛЕР З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ ДЛЯ ОХОЛОДЖЕННЯ】✅ Чиллер промисловий охолоджувач рідини з міді, нержавіючої сталі, металу, латуні. Занурювальний чилер для охолодження водяний. Чиллер для охолодження рідин, сусла та дистиляції. Змійовик, контур охолодження, Chiller.

Купити чилер із нержавіючої сталі

metalloizdeliya Kiev - Чиллер для охолодження рідини з нержавіючої сталі

Змійовик охолоджувач з нержавіючої сталі

Занурювальні чиллери застосовуються при варінні пива для моментального охолодження сусла після кип’ятіння. Ця оперативна процедура запобігає розвитку бактерій та покращує прозорість напою. Чилер занурювальний з нержавіючої сталі 7м, 9м, 18м та будь-якого розміру, чиллер для швидкого охолодження сусла після варіння пива. У нижній частині теплообмінника є спеціальне різьблення з гайкою, призначене для встановлення. Для того щоб встановити його в будь-яку ємність, достатньо просвердлити отвір і закріпити гайку, так само наші фахівці можуть зробити охолоджувач чилер (змійовик) за вашим запитом, картинкою, ескізом в будь-якому розмірі.


izdeliya metallicheskie - Чиллер для охолодження рідини з нержавіючої сталі

Чому варто замовити чилер із нержавіючої сталі?

Чиллер є охолоджувач, представлений у вигляді порожнистої трубки, закрученої в спіраль. Він має вхідний отвір із зовнішнім різьбленням ¼” для подачі холодної води і вихідний із зовнішнім різьбленням ¼” для зливу нагрітої води. Кількість витків залежить від необхідного охолодження. Чиллер для охолодження рідини (пива, сусла) з нержавіючої сталі. У даному варіанті чиллер має 12 витків, що достатньо для швидкого охолодження рідини об’ємом до 70 літрів. Зручність використання чиллера обумовлена його простою конструкцією, швидким підключенням та ефективним охолодженням. Чиллер виготовлений із харчової нержавіючої сталі марки AISI 304 діаметром 12 мм. У нас можна замовити змійовик для вашого апарату, за індивідуальними розмірами та будь-якими довжинами.

Виготовлення чилера з нержавіючої сталі на замовлення

prizyiv222 - Чиллер для охолодження рідини з нержавіючої сталі

Вартість чилера з нержавіючої сталі

Чилер із нержавіючої сталі ціна за роботу Ціна чиллера з нержавіючої сталі на замовлення
Чиллер невеликого розміру від 1500 грн
Занурювальний чиллер від 2200 грн
Протиточковий чилер від 3700 грн
Зварювання чилера з нержавіючої сталі від 500 грн

*Вказана приблизна ціна на виготовлення чилера з нержавіючої сталі. Точна ціна чиллера для броварні та сусла з нержавіючої сталі прораховується виходячи з ваших розмірів та проекту.

Фото чиллера з нержавіючої сталі

Чиллер (охолоджувач) сусла

pryizyiv metal2 - Чиллер для охолодження рідини з нержавіючої сталі

Пивний контур (чилер) на замовлення

Чиллери застосовуються не тільки при варінні пива, але і для охолодження молока на фермах та у виробничих цехах. Це простий, але дуже ефективний пристрій. Змійовик для самогонного апарату на замовлення. Занурювальний охолоджувач для сусла використовується для швидкого охолодження сусла відразу після кип’ятіння. Це не тільки запобігає зараженню бактеріями, але також впливає на прозорість готового напою. Охолоджувач сусла, або чиллер, є спіральною котушкою з нержавіючої сталі. Його зручність полягає в тому, що можна легко підключити до звичайного крана на кухні за допомогою шланга, що дозволяє швидко охолодити сусло холодною водою. Змійовик для дистилятора від компанії АйронАрт.

Замовити чилер із нержавіючої сталі

izdelija z metalla - Чиллер для охолодження рідини з нержавіючої сталі

Виготовлення чилера з нержавіючої сталі

Протиповітряні охолоджувачі забезпечують ефективне охолодження сусла за рахунок своєї унікальної конструкції, в якій трубки укладені паралельно один одному. Гаряче сусло рухається в одному напрямку, тоді як холодна вода проходить у протилежному. Цей процес забезпечує теплообмін між суслом та охолоджувальною рідиною: тепло з сусла передається охолоджуючої рідини, що знижує температуру сусла. Потім охолоджене сусло виводиться з охолоджувача для подальшої обробки, включаючи додавання дріжджів та перехід до стадії бродіння.

Пивний охолоджувач на замовлення

Застосування протиточних охолоджувачів дозволяє точно контролювати та підтримувати оптимальну температуру сусла для додавання дріжджів та забезпечення успішного процесу бродіння.

Замовити чилер з нержавіючої сталі ᐈ м. Біла Церква ᐈ Бориспіль ᐈ Бровари ᐈ Васильків ᐈ Вишневе ᐈ Вишгород ᐈ Ірпінь ᐈ Обухів ᐈ Козин (Обухівський р-н) ᐈ Бузова ᐈ Бузова ᐈ Бузова ᐈ Лютеж ᐈ Петропавлівська Борщагівка ᐈ Плюти (Обухівський р-н) ᐈ Підгірці ᐈ Софіївська Борщагівка ᐈ Ходосівка ᐈ Чайки…

ᐈ【ЧІЛЛЕР З НЕРЖАВІЙКИ】⭐На замовлення Київ ✅ 【ЧІЛЛЕР ОХОЛОДНИК З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ】Київ⚡ Під замовлення ⭐ будь-якої складності⚡ Великий досвід
5/5 - (75 votes)