Ємність для пивоваріння на замовлення Одеса

Компанія Iron-Art ✅ виготовляє ⚡【ЄМНОСТІ ДЛЯ ПИВОВАРІННЯ】Одеса ⭐ різних ⭐ форм на замовлення ✅ за доступними цінами в Києві ⚡【ЄМНОСТІ З МЕТАЛУ І НЕРЖАВІЙКИ ДЛЯ ПИВОВАРІННЯ】Одеса⚡ пивоваріння⚡ Великий досвід роботи ⭐ Гарантія 3 роки✓

Купити ємність для пивоваріння Одеса

prizyiv222 - Ємність для пивоваріння на замовлення Одеса

Ємність із металу для пивоваріння на замовлення Одеса

Місткості для варіння пива Одеса – це спеціальні сталеві контейнери, призначені для процесу пивоваріння. Виготовляються вони з нержавіючої сталі, що має дзеркальні поверхні, що сприяє ефективному осадженню твердих напоїв на дні ємності.

Ємність для пивоваріння з нержавіючої сталі Одеса

prizyiv k metallu1 - Ємність для пивоваріння на замовлення Одеса

Вартість ємностей для пивоваріння Одеса

Вид ємності для пивоваріння Ціна ємності для пивоваріння Одеса
Ємність для пивоваріння Одеса  від 3500 грн
Місткість для бродіння пива Одеса від 3200 грн
Місткість для дображивания пива Одеса від 3700 грн
Ємність бродильна для пива з нержавіючої сталі Одеса від 5500 грн

*Вказано приблизну ціну на виготовлення ємностей для пивоварні Одеса. Точна ціна прораховується виходячи з ваших розмірів та проекту.

ЦКТ для пивоварні на замовлення Одеса

pryizyiv metal2 - Ємність для пивоваріння на замовлення Одеса

Фото ємностей для пивоваріння Одеса

Виготовлення ємностей для пивоваріння з нержавіючої сталі Одеса

У нашій компанії ми виготовляємо ємності для бродіння з нержавіючої сталі Одеса, за індивідуальними замовленнями за конкурентними цінами. Наші технологи мають досвід у проектуванні та виготовленні як стандартних, так і нестандартних кег для варіння пива, які можуть використовуватися для бродіння, дображивания, зберігання та транспортування напою.

  1. Варочник для пива на замовлення Одеса
  2. Заторно-фільтраційний чан на замовлення Одеса
  3. Водогрійний бак на замовлення Одеса
  4. Солододробилка на замовлення Одеса
  5. Теплообмінник проточний на замовлення Одеса
  6. Теплообмінник трубчастий на замовлення Одеса
  7. Парогенератор на замовлення Одеса

Щоб забезпечити правильне бродіння вашого пива та запропонувати споживачам якісний продукт, рекомендуємо замовити спеціальні ферментатори. Розмір таких ємностей залежить від обсягу пива, який потрібно зробити за один раз. При виборі форми ємності слід враховувати потреби аудиторії.

Важливим фактором при виборі конфігурації ємності для пива є її термоізолююча здатність, що забезпечує підтримку постійної температури всередині контейнера незалежно від зовнішніх умов. Тиск, необхідний роботи з пивом, також розраховується індивідуально. На запит можуть бути встановлені спеціальні форфаси, що регулюють положення ємності з пивом. Рекомендується використовувати автоматичний термометр для контролю температури, який можна встановити на стінку замовленої ємності.

Пивні ємності з нержавіючої сталі на замовлення Одеса

izdeliya metallicheskie - Ємність для пивоваріння на замовлення Одеса

Замовити ємність з нержавіючої сталі Одеса

Компанія IronArt пропонує широкий вибір бродильних ємностей і резервуарів для всіх етапів створення смачного пива, доступних за різними цінами. При розміщенні замовлення у нас важливо вибрати відповідну конфігурацію, враховуючи розміри, терміновість виготовлення, матеріали та конструктивні особливості у сфері пивоваріння.

Замовляючи ємність для пива з краном або без нього Одеса, ви отримуєте наступні переваги:

  • Використання матеріалів найвищої якості, що зберігають всі корисні властивості пива та його неповторний смак, створений завдяки унікальним інгредієнтам.
  • Широкий вибір пивного обладнання, включаючи ємності для бродіння з підігрівом або без, та можливість замовлення будь-якої іншої конфігурації.
  • Професійний підхід наших співробітників, які забезпечують дотримання всіх державних стандартів гігієни, екології та інших норм.

При виготовленні пивоварного обладнання на замовлення Одеса, ми використовуємо лише високоякісні матеріали, що мають високу стійкість до корозії та забезпечують довгий термін служби. Якщо вам потрібні ємності для пивоваріння з металу, звертайтесь до нас. Ми гарантуємо якість, дотримуємося термінів виконання замовлення та готові вирішити будь-яке завдання. Звертайтесь до нас задля отримання якісного пивоварного обладнання!

Виготовлення ємності з нержавіючої сталі Одеса

metalloizdeliya Kiev - Ємність для пивоваріння на замовлення Одеса

Вертикальна ємність із металу для пива на замовлення Одеса

Пиво – улюблений напій, що користується популярністю вже багато століть. У сучасному світі існує величезна різноманітність сортів цього напою, що відрізняються як за кольором, так і за смаком та ароматом.

Цей чудовий напій з низьким вмістом алкоголю виробляється шляхом бродіння солодового сусла із зерен пшениці або ячменю при використанні дріжджів та хмелю.

Процес створення пива є складним і потребує спеціальних умов та відповідної тари. Післясмак пива відіграє таку ж важливу роль, як його смакові характеристики під час вживання. Тому найкращі сорти цього напою виробляються виключно в ємностях із нержавіючої сталі для пива (ЦКТ), яка не впливає на кінцевий післясмак.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні ємності із нержавіючої сталі для бродіння пива Одеса. Саме вони допоможуть вам створити напій ідеальної якості.

Резервуари для бродіння пива на замовлення Одеса

izdelija z metalla - Ємність для пивоваріння на замовлення Одеса

Бочка з металу та нержавіючої сталі для пива Одеса

Для розробки спеціалізованих ємностей для пива Одеса, ми залучаємо провідних технологів та інженерів. Крім того, ми створюємо ємності для пива ЦКТ за індивідуальними проектами, наданими нашими замовниками.

При виробництві ємностей для бродіння пива Одеса, використовується тільки високоякісна нержавіюча сталь, яка полірується до дзеркального блиску. Це забезпечує осадження всіх напоїв у нижній частині ємності. Аргонова зварювання швів виконується досвідченими зварювальниками вищої кваліфікації і потім полірується до ідеальної гладкості та цілісності ємності.

Сорочка охолодження циліндричної конічної ємності виконана у формі спіралі, що дозволяє підтримувати температуру в ємності згідно з заданими параметрами.

Зварювання сорочки виконується аргоном, перевіряється на герметичність і має витримувати тиск холодоагенту.

Сорочка охолодження обічайки та конуса може мати загальне або роздільне підключення для циркуляції рідини, що охолоджує.

Крім того, ємності для пива ЦКТ оснащуються герметичною кришкою, термоізоляцією, люками, датчиками температури, запірною арматурою, миючою головкою та іншими необхідними для нормального бродіння приладами. Обов’язково встановлюється шпунт-апарат з манометром для регулювання тиску та запобіжним клапаном для скидання надлишкового тиску.

Вироби з нержавійки мають високий попит серед різних груп споживачів завдяки своїй видатній міцності та стійкості до температурних, механічних, хімічних та інших впливів.

Виготовлення ємності на замовлення на індивідуальне замовлення надає можливість вибору певної конфігурації, розмірів та “начинки” для найкращої відповідності потребам клієнта.

emkosti iz metalla - Ємність для пивоваріння на замовлення Одеса

Місткість для бродіння пива Одеса

Ми самостійно виробляємо еліптичні днища з нержавіючої сталі для ємностей Одеса, що дозволяє гарантувати використання харчової нержавіючої сталі європейського виробництва.

Це забезпечує належну якість кожному етапі виробництва.

Наші днища витримують високий тиск, відполіровані всередині та зовні, і легко миються.

У нижній частині ємності встановлюється кран для відбору проб пива. Також монтуються випускні патрубки для збору дріжджів та готового пива.

Крім того, ємності для пива ЦКТ можуть бути обладнані додатковими кранами для сухого охмелення та трубкою для огляду рівня пива в ємності.

Перед встановленням усі пивні ємності проходять строгий контроль якості та перевірку на герметичність під тиском.

ᐈ【ЄМНОСТІ ДЛЯ ПИВОВАРІННЯ】Одеса ⭐На замовлення ✅ 【ЄМНОСТІ З МЕТАЛУ І НЕРЖАВІЙКИ ДЛЯ ПИВОВАРІННЯ】Одеса⚡ Під замовлення ✅ Професійне виробництво ємностей ⭐ Великий досвід

Rate this page