Карбування по металу

Компанія Iron-Art ✅ виготовляє ⚡【ВИРОБИ З ЧЕКАНКИ】Київ ⭐ різних ⭐ форм на замовлення ✅ за доступними цінами в Києві ⚡【ЧЕКАНКА МІДІ ТА ЛАТУНІ】Київ⚡ на замовлення ✅ Професійне виготовлення ⭐ карбування з міді та латуні⚡ Великий досвід роботи ⭐ Гарантія 3 роки✓

Купити виріб з карбування на замовлення

Експерти з компанії “АйронАрт” надають професійні послуги з обробки листового та литого металу, спеціалізуючись на міді та латуні. Ручне карбування міді та латуні будь-якої складності доступне нашим клієнтам у Вінниці за найбільш конкурентоспроможними цінами.

Карби з міді, серед яких наша ціна є однією з найбільш доступних на ринку, мають великий попит і популярність. З часом людство використовує техніку надання металу потрібної форми, створюючи дивовижні предмети побуту, посуд, прикраси, елементи меблів, мистецтво, і навіть військову амуніцію.

Вартість виробів із карбування

Вид карбування по міді та латуні Ціна карбування по міді та латуні
Карбування на площині  від 350 грн
Чаканка лита від 320 грн
Карбування міді від 370 грн
Карбування латуні від 350 грн

*Вказана приблизна ціна на карбування міді та латуні. Точна ціна прораховується виходячи з ваших розмірів та проекту.

Карбування з міді

Сьогодні мистецтво перетворити метал на витвір мистецтва можливо лише за допомогою справжніх майстрів своєї справи. Ми впевнено заявляємо, що без відповідного досвіду та професійного інструменту неможливо створити якісне карбування по латуні та міді.

Наші фахівці мають усі необхідні навички, матеріали та обладнання для виконання найскладніших замовлень у найкоротші терміни без шкоди для якості. Ми пропонуємо унікальні карбування з міді за цінами, які, безумовно, привернуть вашу увагу.

Карбування по латуні

Карбування по латуні та міді – основні методи та види виготовлення

Карбування міді та латуні, яку можна купити чи замовити у нас, є високохудожньою роботою, яка потребує часто тривалого та трудомісткого процесу. Для створення малюнка або форми з металу потрібне поєднання художнього мистецтва, скульптури, гравюри та карбування.

Існує два основних типи карбування:

 1. Карбування на площині (двовимірна).
 2. Карбування лите (тривимірне).

Перший тип передбачає створення орнаментів, рельєфів та барельєфів. Картини, ікони та елементи декору часто створюються методом карбування на площині.

Замовити карбування

Лита карбування міді та латуні виконується з тривимірного шматка матеріалу. Результат цього процесу можна розглянути з будь-якої точки огляду.

Основні етапи карбування включають:

 1. Підготовку ескізу без деталізації.
 2. Виготовлення ескізу у натуральну величину.
 3. Вибір відповідного матеріалу.
 4. Процес карбування.
 5. Копіювання малюнку на метал.
 6. Фіксація малюнку.
 7. Витрата та відпал.
 8. Створення рельєфного зображення.
 9. Додаткове карбування та доопрацювання.

Карбування металу

Після завершення робіт наші фахівці пропонують додаткові послуги з очищення та полірування карбування з латуні або міді. Процес карбування латуні, який ви можете побачити на нашому сайті, займає мінімум часу у наших майстрів, але при цьому ми гарантуємо якість та відмінний результат.

Замовити карбування міді та латуні ᐈ м. Біла Церква ᐈ Бориспіль ᐈ Бровари ᐈ Васильків ᐈ Вишневе ᐈ Вишгород ᐈ Ірпінь ᐈ Обухів ᐈ Козин (Обухівський р-н) ᐈ Бузова ᐈ Бузова ᐈ Бузова ᐈ Лютеж ᐈ Петропавлівська Борщагівка ᐈ Плюти (Обухівський р-н) ᐈ Підгірці ᐈ Софіївська Борщагівка ᐈ Ходосівка ᐈ Чайки…

ᐈ【ЧЕКАНКА З МІДІ ТА ЛАТУНІ】⭐На замовлення ✅ 【ВИРОБИ З ЧЕКАНКИ】⚡ Під замовлення ✅ Професійне карбування ⭐ Великий досвід роботи ⭐ Гарантія 3 роки✓

5/5 - (5 votes)