Меблі з металу на замовлення

ᐈ【МЕБЛІ З МЕТАЛУ】⭐ Під замовлення ⭐ Завжди доступні ціни ✅ Швидкі терміни ➤ Гарантія 2 роки ✅ Гарантія якості ⭐ 【МЕТАЛЕВІ МЕБЛІ】⚡ На замовлення Київ ✅

metalloizdeliya Kiev - Меблі з металу на замовлення

Меблі з металу під замовлення в Києві

Наша фірма iron-art надає послугу виробництво меблів з металу на замовлення. У нас можна вибрати меблі як в одиничних екземплярах для дому та офісу так і серії меблів з металу для магазинів, виставок і салонів.


izdeliya metallicheskie - Меблі з металу на замовлення

Чому варто замовити меблі з металу?

Меблі з металу – це пристойна конкуренція меблів з колоди та інших матеріалів на українському ринку. Популярність подібного типу меблів пояснюється численними факторами, 1 з яких – це вміння витримати великі навантаження, впливу зовнішнього середовища і так далі. Крім того явною перевагою меблів є те, що вона не просочується шкідливими смолами або фарбами.

Фото меблів з металу

Меблі з металу це модно, надійно і довговічне. Спробуйте замовити меблі з металу у нас ви купуєте можливість втілити свою особисту задумку в готову, комфортну і привабливу меблі з металу.

Металеві меблі на замовлення в Києві

Наша технічна база дає можливість виготовити меблі з профільної труби і круглої труби, робити гнуті елементи а так само вирізати частини з листового металу на верстаті плазмового різання з ЧПУ відповідно кресленням.

Виробництво якісної меблів з металу на замовлення

Ми не застосовуємо у власному виготовленні ковку. На сьогоднішній день, як показала статистика замовлень, в тренді мінімалізм, нескладні і зрозумілі лінії елементів. У нас є всі можливості для виробництва високоякісних меблів з металу.

Як замовити меблі з металу?

Щоб замовити меблі з металу, необхідно звернутися у фірму, яка пропонує виробництво меблів з металу на замовлення. Працівники «iron-art» можуть допомогти вам втілити в дійсність власні найвідважніші фантазії в сфері дизайну меблів. Тут можуть виготовити меблі по вашому ескізу, таким чином, ви отримаєте унікальну і неповторну ліжко, тумбочку або столик. Високоякісна техніка для обробки металу в «iron-art» дасть можливість зробити металеву меблі будь-яких труднощів.

Властивості меблів з металу

Сучасний перелік меблів з металу на сьогоднішній день дуже великий. Це витончені ліжка, столи, поштові секції, стелажі, сейфи, шафи. Завдяки можливостям техніки вони мають всі шанси бути прикрашені малюнками, гравіруванням, іншими елементами дизайну, і цим суттєво відрізнятися один від одного. Але те, що пов’язує всі різновиди меблів з металу, – це:
висока надійність (завдяки цьому великі навантаження для металевих меблів – НЕ труднощі, а якщо вироби пройшли ще й спеціальну полімерну обробку, їм не страшні подряпини, корозія, відколи,);
довгий період роботи (він значно більше, ніж у меблів з ДСП);
5/5 - (17 votes)