Металеві грати на вікна

ᐈ【МЕТАЛЕВІ РЕШІТКИ】⚡ на вікна під замовлення Київ ✅ Професійне ⚡【ВИРОБНИЦТВО МЕТАЛЕВИХ РЕШІТОК】⭐ на вікна ⚡ Гарантія ✅ на решітки для вікон 2 роки ⚡ Великий досвід роботи ⭐ Швидкі Терміни ⚡ виробництва металевих ✅ решіток для вікон! Знижки та Акції!

metalloizdeliya Kiev - Металеві грати на вікна

Грати на вікна з металу на замовлення

Прагнучи привнести красу і комфорт у власне житло, не варто забувати про безпеку. Одним з перевірених засобів захисту є металеві решітки на вікна. Вони не тільки забезпечують безпеку житла, а й мають презентабельний вигляд.

izdeliya metallicheskie - Металеві грати на вікна

ЦІНИ НА ВІКОННІ ГРАТИ

Грати на вікна одиниця виміру ціна \ грн
прямі решітки м.кв от 430
цибулини решітки м.кв от 530
ковані решітки м.кв от 950
Відкривається частина решітки шт 300

Вартість готового виробу залежить від складності виготовлення обраного ескізу, використовуваного матеріалу, складності монтажу, забарвлення.

0b5ef038bffffd3ca24bb4c91042cb2f - Металеві грати на вікна

Металеві грати на вікнах перешкоджають несанкціонованому проникненню сторонніх осіб, одночасно декоруючи фасад будівлі. Компанія «iron-art», що має багаторічний досвід в сфері виробництва і установки металевих грат на вікна, пропонує свою продукцію, яка не тільки захищає власність домовласника, а й прикрашає фасад будівлі.

b263439118b675fd5faa54 - Металеві грати на вікна

Металеві грати на вікна, купити які можна в компанії «iron-art», зроблені на високотехнологічному обладнанні при строгому дотриманні всіх вимог.

Грати на вікна з металу під замовлення

 

Грати на вікна Київ

Компанія «iron-art» виробляє наступні типи металевих решіток на вікна:

 Стаціонарні – вмонтовані «наглухо» конструкції, які забезпечують високий рівень безпеки, але перешкоджають евакуації людей в екстрених випадках;

 Орні – замикаються конструкції, що забезпечують відмінний рівень безпеки і не перешкоджають евакуації людей (дозволяють перетворити вікно в додатковий запасний вихід);

 Знімні – конструкції, що фіксуються у віконному отворі за допомогою загвинчуються болтів;

 Розсувні – монтовані в віконному отворі конструкції, виготовлені за типом пантографа.

Художня ковка в елементах захисту і декору вікон є ознакою стилю і витонченого смаку. Залишаючи право вибору за клієнтом, нагадуємо, що крім забезпечення безпеки, обрані решітки повинні гармоніювати з екстер’єром будівлі.

Лідером за привабливістю вважаються ковані решітки на вікна від «iron-art». Звертаючись до нас за новими металевими гратами, Ви отримуєте професійну консультацію по підбору решіток, відповідних стилістиці фасаду, а також допомога в оформленні замовлення на виготовлення і установку грат в найкоротші терміни.

Прагнучи привнести красу і комфорт у власне житло, не варто забувати про безопасності✓ Одним з перевірених засобів захисту є металеві решітки на вікна. Професійне виробництво металевих решіток на окна✓ Великий досвід работи✓ Швидкі Срокі✓ Металеві грати на вікна, Металеві грати на вікна на замовлення, Металеві грати на вікна під замовлення, решітки на вікна київ дешево, решітки на вікна Київ недорого, ковані решітки на вікна Київ , зварні решітки на вікна Київ, решітки на вікна Ірпінь, решітки на вікна ціни.

5/5 - (7 votes)