Изделия из металла

Iron-Art | Производство эксклюзивных изделий из металла любой сложности...

Металлические изделия от Iron-Art

Наша компания производит нестандартные и малосерийные изделия из металла. Изготовление изделий из металла по чертежам - АйронАрт. Мы разрабатываем и производим металлокаркасы для офисной и учебной мебели, оборудование для мебельного производства, оборудование для бань и саун, емкости и баки различного назначения, оборудование для торговли. Наши производство имеет большие возможности, начиная от чертежа и заканчивая покраской готового металлоизделия.

ᐈ【ПЕРЕТЯЖКА МЕБЛІВ】⭐ Миронівка ✅ 【ОБИВАННЯ МЕБЛІВ】⚡ Миронівка ✅ Професійний підхід ⭐ Швидкі терміни перетяжки ⚡ Доставка/Занесення/Винос ⭐ Гарантія 3 роки✓ Якісна перетяжка м’яких меблів. Каркас м’яких меблів служить довше за оббивку і наповнювач у 2-3 рази. Цей факт дозволить вам заощадити 70-80% бюджету від покупки нового дивана чи крісла. Наш майстер приїде до вас із каталогом матеріалів на вибір. Ми безкоштовно відвеземо до майстерні і повернемо назад оновлені меблі. Вам залишиться тільки милуватися і рахувати заощаджені гроші.

Оббивка м’яких меблів Миронівка

Професійний ремонт м’яких меблів, реставрація та перетяжка м’яких меблів Миронівка, будь-якої складності, у тому числі старовинних та антикварних. Розробка та виробництво м’яких меблів за індивідуальними розмірами, дивани на замовлення від виробника за оптимальними цінами. Якісна перетяжка меблів Миронівка – це повне відновлення зовнішнього вигляду та характеристик, що не поступаються новим аналогічним предметом меблів.

Перетяжка м’яких меблів Миронівка

peretjazhka - Перетяжка меблів Миронівка

Замовити перетяжку меблів Миронівка

Наш профіль – це оббивка, ремонт та перетяжка м’яких меблів Київ:

 • Комплексна або часткова заміна оббивного матеріалу, наприклад, можна поміняти оббивку тільки на підлокітниках м’яких меблів або замінити наповнювач і тканину на сидіння. При цьому можливі різні текстурні та колірні комбінації. В наявності та на замовлення понад 2000 видів матеріалів різних за фактурою, кольором та ціною.
 • Заміна наповнювача м’яких меблів Миронівка: поролону, еластичних ременів, змійок, ламелей, пружин та пружинних блоків цілком, холлофайбера, синтепону та ін.
 • Ремонт або заміна елементів каркасу та механізмів трансформації (розкладання), а також ремонт дерев’яних елементів: брусків, сидінь стільця, дивана.
 • Зміна дизайну меблів: зміна форм м’яких елементів меблів при ремонті, реставрації, оббивки та перетяжки диванів, крісел, стільців, пуфів, ліжок та будь-яких інших м’яких меблів.
 • Декоративне оздоблення: гудзики, канти, утяжки, гвоздики та ін.
 • Виробництво стінових панелей, каретна стяжка, пошиття подушок та чохлів на меблі.
 • Заміна та ремонт ніжок, ручок та іншої фурнітури.

Ремонт м’яких меблів ми робимо як дома у замовника так і в нашому цеху. Вивіз здійснюємо у будь-який зручний для вас час, повертаємо меблі в упакованому вигляді.

Висока якість перетяжки меблів Миронівка

vysokoe kachetvo peretjazhki - Перетяжка меблів Миронівка

Фото перетяжки меблів Миронівка

Перетяжка меблів відгуки Миронівка

otzyvy peretjazhka - Перетяжка меблів Миронівка

ЦІНИ НА РЕМОНТ, ОБИВАННЯ І ПЕРЕТЯЖКУ МЕБЛІВ Миронівка

Вивчіть прикладений прайс-лист. У ньому записані базові ціни. Повну вартість робіт із заміни оббивки меблів назве кошторисник після візуального огляду виробу та узгодження деталей із замовником. Перетяжка меблів ціни. Виклик майстра для складання кошторису додатково не сплачується. Остаточна ціна залежить від складності робіт, набору послуг, розцінок на оздоблювальні матеріали та комплектуючі. Сума записується до офіційного договору та не підлягає зміні до закінчення строку його дії. Для постійних замовників та пільгових категорій населення надаються персональні знижки до 10%.

Ціни на перетяжку м’яких меблів Миронівка Вартість перетяжки меблів
Перетяжка дивана з м’якими підлокітниками (робота без матеріалу) Від 3500 грн.
Перетяжка шкіряного кутового дивана (робота без матеріалу) Від 8300 грн.
Перетяжка шкіряного дивана, гарнітур (робота без матеріалу) Від 9200 грн.
Перетяжка крісла з дерев’яними підлокітниками (робота без матеріалу) Від 2000 грн.
Перетяжка крісла з м’якими підлокітниками (робота без матеріалу) Від 2400 грн.
Перетяжка дивана з дерев’яними підлокітниками (робота без матеріалу) Від 3000 грн.
Перетяжка стільця з підлокітниками (робота без матеріалу) Від 400 грн.
Перетяжка кухонного куточку (робота без матеріалу) Від 2000 грн.
Перетяжка стільця спинка + сидіння (робота без матеріалу) Від 300 грн.
Перетяжка стільця із дерев’яною спинкою (робота без матеріалу) Від 400 грн.
Перетяжка кутового дивана (робота без матеріалу) Від 6100 грн.

Каталог матеріалів для перетяжки меблів Миронівка

tkan peretjazhka - Перетяжка меблів Миронівка

Оббивка дивану Миронівка

Дивани, ліжка, крісла, кухонні куточки та інші предмети інтер’єру з часом псуються та втрачають свої естетичні властивості. Перетяжка меблів відгуки. Комплексна реставрація та заміна комплектуючих – чудова можливість подарувати м’яким меблям свіжий, новий зовнішній вигляд.

«Плюси» перетягнути меблі Миронівка у нас:

– Недорого. Навіть найдорожча оббивка за ціною в кілька разів дешевша за купівлю нових виробів;

– Надійно. Фахівці нашої компанії використовують у роботі якісні тканини та сучасне обладнання. Клієнти «Артмебелі» – одержують річну гарантію;

– Швидко. Відновлення займає небагато часу, завдяки значному практичному досвіду майстрів, сучасним інструментам та знанню «хитрощів»;

– Зручно. Ми самі вивозимо та привозимо меблі для перетяжки;

– Безпечно. «Артмеблі перетяжка Київ» – офіційна організація з усіма зобов’язаннями, що випливають із цього, яка ось уже понад 12 років успішно вирішує завдання різного рівня складності.

Перетяжка дивана Миронівка

Для замовлення перетяжки меблів Миронівка від компанії «Артмеблі перетяжка м’яких меблів», зверніться до наших менеджерів будь-яким доступним способом. Ваш інтер’єр цього заслуговує! Відновити презентабельність м’яких предметів інтер’єру та повернути їм колишню функціональність можна звернувшись до нас. Компанія надає побутові послуги юридичним та фізичним особам. Ми виконуємо недорогий ремонт та перетяжку меблів вдома у замовника Миронівка. Наші досвідчені фахівці мають професійний інструмент для проведення робіт будь-якої складності.

Наші майстри з перетяжки меблів Миронівка

mastera - Перетяжка меблів Миронівка

ПИТАННЯ ПО ПЕРЕТЯЖКУ МЕБЛІВ Миронівка

Робота в майстерні чи вдома?

В майстерні

Ми доставимо ваші меблі в майстерню, де проводитиметься перетяжка, і при необхідності ремонт (заміна наповнювача або пружинного блоку, механізмів та інше)

Вдома

Якщо ви вирішили проводити роботи вдома, то наш шпалерник (фахівець з перетяжки) приїде в призначений час, розбере меблі, зніме стару оббивку, і відвезе її до швейного цеху для пошиття нової, а потім зробить перетяжку у вас вдома. У процесі заміни оббивки ми можемо зробити ремонт несправних елементів меблів (пружини, наповнювач, каркас, різні механізми тощо)

Як дізнатися точну вартість перетяжки?

Для попередньої оцінки вартості достатньо скинути нам фото меблів, розрахунок ви отримаєте протягом 10-15 хвилин.

Остаточний розрахунок можливий тільки після візуального огляду меблів нашим фахівцем, та вибору оббивного матеріалу.

На зустрічі вам буде представлений великий вибір тканин для перетяжки, а також шкіри, екошкіри та замші.

Як швидко ми виконаємо замовлення та які гарантії?

Терміни виконання замовлення залежать від виду робіт, наявності матеріалу та запасних частин, а також завантаженості майстерні.

Оббивка меблів заминає від 7 до 14 днів, ремонт – до 10 днів.

На роботи ми даємо гарантію від 1 року до 3-х років, на тканині та шкіру – до 10 років.

У яких районах ми працюємо?

Ми надаємо послуги по всьому місту та в передмістях.

Вартість робіт незмінна в межах – Київ, у передмісті ціна буде трохи вищою (залежить від відстані).

Коли варто звертатись до вас?

 • Меблі стали потертими і непоказними;
 • Кішка кігтями зіпсувала оббивку;
 • Просів наповнювач, зламалися пружини чи каркас;
 • З’явилася необхідність змінити колір та дизайн м’яких меблів;
 • Не виходить забруднення або запахи з оббивки меблів.

Примітка! Якщо ви зіткнулися з проблемою виведення забруднень або запахів з оббивки меблів, і не зверталися до фахівців з хімчистки, ми радимо вам не поспішати із заміною оббивки, і отримати консультацію у нас. Ми визначимо можливість проведення професійного чищення. Якщо хімчистка м’яких меблів можлива, то ми зробимо її самі (вийде це набагато дешевше, ніж заміна оббивки), якщо ні — зробимо перетяжку.

Перетягнути меблі Миронівка

screenshot 1 - Перетяжка меблів Миронівка

screenshot 2 - Перетяжка меблів Миронівка

Перетяжка м’яких меблів вдома Миронівка

Наша команда працює у сфері послуг з реставрації меблів понад 8 років. Працюємо вдома та у своєму цеху. Меблі забираємо з будь-якої точки міста. Повернімо вашим меблям первісний вигляд, при бажанні видозмінимо і переробимо під сучасний дизайн. Якісна перетяжка м’яких меблів Миронівка, диванів, комп’ютерних та офісних крісел. Ремонт, зміна виду дивана, крісла чи ліжка. Заміна та ремонт фанери, ДСП, ДВП, механізмів, коліщатків тощо. Виготовлення та ремонт меблів для дому, кафе, офісів та ресторанів.

Ремонт Диванів Миронівка

Якісний ремонт м’яких меблів, перетяжка, видозміна м’яких меблів та диванів будь-якої складності. ✓ Заміна, ремонт пружинних блоків, ремонт несучих конструкцій. Ремонт меблів м’яких Миронівка. Величезний вибір оббивного матеріалу. Доступні ціни!


ᐈ【ПЕРЕТЯЖКА МЕБЛІВ】⭐ Миронівка ✅ 【ОБИВАННЯ МЕБЛІВ】⚡ Миронівка ✅ Професійний підхід ⭐ Швидкі терміни перетяжки ⚡ Доставка/Занесення/Винос ⭐ Гарантія 3 роки✓
Rate this page

Отзывы

 • Ребята мастера своего дела! Сделали каркасы из нержавейки для столов. Цены хорошие, сроки быстрые. Дали гарантию и в подарок после гарантийную полировку!

  Анатолий Витринский
 • Уже неоднократно пользовалась услугами IronArt по заказу изделий из металла. Здесь работают настоящие профессионалы, все заказы выполнены чётко, очень качественно и в заранее оговоренные сроки. Компания внимательно относится к клиентам и их пожеланиям, учитывают каждую деталь договорённостей. Так же данная компания предлагает за прекрасное качество работ лучшие расценки. Рекомендую!

  Евгения Якуша
 • Мы с этой компанией уже на протяжении года работаем. Заказываем в основном лазерную резку листового металла. Нравится высокая точность резки, все по заранее согласованным шаблонам. По срокам вовремя заказ выполняют, цена за работу устраивает. На данном этапе все нравится.

  Виктор Осадчий
 • Обращались за сварочными услугами уже пару раз и остались очень довольны. Ценник адекватный, мастера внимательно прислушиваются к пожеланиям и быстро делают свою работу. Такой профессионализм всегда видно.

  Юлия Солнцева
 • Сотрудничаем уже как год, заказываем разные услуги по работе с металлом. Заранее озвучиваем сроки и согласовываем цену - пока остались только в плюсе. Собираемся продлевать контракт ещё на год, нам здесь очень выгодно.

  Юрий Полищук
 • Сотрудничаем с данной компанией производим презентационные конструкции, некоторые металлические элементы заказываем в АйронАрт, они могут делать сложные детали, и не боятся объемов.

  Павел Бибик

Почему именно мы?

1. МЫ ПРОФЕССИОНАЛЫ

90% наших сотрудников имеют высшее техническое образование и работают в сфере металлообработки уже более 10 лет.

2. БЕСПЛАТНОЕ ПРОЕКТИРОВАНИЕ

Наши инженеры и дизайнеры готовы воплотить любые Ваши задумки и совершенно бесплатно сделать проектирование Вашего изделия.

3. ГИБКАЯ ЦЕНОВАЯ ПОЛИТИКА

Наши постоянные клиенты получают скидки до 25%, потому что мы ценим их и у нас индивидуальный подход к каждому клиенту.

4. ГАРАНТИЯ 5 ЛЕТ

Мы настолько уверены в надёжности наших изделий, что даём на них гарантию от 5 лет.

5. КОНТРОЛЬ КАЧЕСТВА

Наш отдел качества проводит постоянный трёхступенчатый контроль готовой продукции, который включает: контроль размеров, контроль нагрузки, контроль материала.

6. ПИЛОТНЫЙ ОБРАЗЕЦ

Наши специалисты готовы воплощать Ваши самые смелые проекты от одного экземпляра и в срочном порядке, в не зависимости от того являетесь Вы частным или юридическим лицом.

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА

Мы производим металлические изделия на заказ по эскизам, фото или чертежам клиента, любой сложности. При необходимости выполняется разработка необходимой технологической документации. Изготовление изделий из металла на заказ любой сложности. Нестандартные изделия из металла изготавливаются на современном специализированном оборудовании в строгом соответствии с требованиями действующих стандартов.

Последние новости

a4epk 720x360 - Опоры дорожных знаков

Опоры дорожных знаков

Дорога – знак − реакция водителя и пешехода… Такая визуально-поведенческая цепочка характерна для любой страны. Она обеспечивает безопасность, осведомлённость на…

cupv 720x360 - Здания из металлоконструкций на заказ

Здания из металлоконструкций на заказ

На сегодняшний день возведение зданий из металлоконструкций приобретает все большую популярность на строительном рынке Украины. Однако многие при этом уверены,…

ckp 720x360 - Сооружение складов из металла

Сооружение складов из металла

У каждого предприятия, которое производит какую-либо продукцию, должны быть склады на собственной территории, где выпускаемый оборот товаров будет находиться длительное…

metallicheskoe torgovoe oborudovanie 3 720x360 - Торговое и рекламное оборудование

Торговое и рекламное оборудование

Торговое оборудование из металла на заказ Стеллажи являются эффективным торговым оборудованием, особенно это касается металлическихконструкций. Торговое оборудование из металла значительно…

adv2 1999984 720x360 - Художественная ковка элементов

Художественная ковка элементов

Услуги ковки на заказ Киев Элементы художественной ковки способны украсить любой сад, частный или загородный дом. Сегодня продажа элементов художественной…

16 лет опыта в сфере производства изделий из металла, позволяет нам предлагать клиентам комплексные решения любой сложности... Мы используем лучшее сварочное оборудование Esab и EWM.

Контакты

(063) 131-65-03 «Viber»
iron.art.ua@gmail.com
Украина г. Киев, ул. Дружковская 10