Повний посібник з оббивки м’яких меблів

Що таке оббивка меблів? І як це впливає довговічність предмета меблів?

Оббивка м’яких меблів – це тип тканини, яка використовується для покриття меблів. Він може бути виготовлений з різних матеріалів, таких як бавовна, поліестер, шерсть та шовк. Тип матеріалу, що використовується в оббивці, впливає на довговічність предмета меблів.

Перетяжка меблів від професіоналів у Києві. Перетяжка дивана, ліжка, крісла за оптимальними цінами. Замовити оббивку м’яких меблів можна у компанії Артмеблі. З часом наші улюблені меблі через зношену оббивку і наповнювача, що просів, втрачають естетичні властивості і красивий зовнішній вигляд. Перетяжка м’яких меблів у Києві. Стара та протерта оббивка протирається, вигоряє та псує інтер’єр приміщення. Викидати старий диван або крісло шкода, тому що каркас не розхитаний, пружинний блок із ламелями у хорошому стані. А купувати нові меблі дорого, особливо якщо вони шкіряні. Але що робити в цій ситуації?

Оббивна тканина, як правило, довговічніша, ніж звичайні тканини, тому що вона розрахована на більший знос. Це означає, що ймовірність того, що з часом він порветься чи порветься, знижується.

Тканини для оббивки меблів: основні види, які потрібно знати

Оббивні тканини є ключовим компонентом зовнішнього вигляду ваших меблів. Вони можуть покращити чи зруйнувати загальний дизайн. Існує багато типів тканини, але всі вони належать до однієї з трьох категорій: ткані, тафтингові чи трикотажні.

Тканини виготовляються з двох наборів ниток, які переплітаються під прямим кутом, утворюючи візерунок. Тканини можуть бути виготовлені з натуральних волокон, таких як бавовна, льон, шовк і вовна, або з синтетичних волокон, таких як поліестер. Типи візерунків тканих тканин можуть бути нескінченні – смужки, клітини, клітини, квіткові візерунки і так далі. Серед тканих тканин, що найчастіше використовуються, тенсел і льон.

Тафтингові тканини мають петлі, які прорізаються в тканині машиною, а потім підтягуються шпалерником.

screenshot 2 - Повний посібник з оббивки м'яких меблів

Як вибрати ідеальну текстуру тканини для ваших потреб

Вибір найкращої фактури оббивної тканини – не складний процес. В основному йдеться про розуміння того, що вам потрібно, та використання ваших знань про текстури, щоб знайти відповідну для вас.

Існують різні типи тканин, які використовуються для оббивки, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Перетяжка меблів Київ. Але в цій статті ми поговоримо саме про найкращі фактури оббивної тканини.

У чому різниця між різними типами тканини, яка використовується в оббивці?

Тканини часто поділяються на дві категорії: натуральні тканини та синтетичні тканини. Натуральні тканини виготовляються з натуральних матеріалів, таких як бавовна, льон, шерсть, шовк і т.д. Синтетичні тканини виготовляються із штучних матеріалів, таких як нейлон, поліестер, акрил та інші пластмаси. При оббивці меблів вибір тканини має важливе значення, оскільки від цього залежить, наскільки добре меблі зношуватимуться з часом. Більшість натуральних тканин мають бажану та міцну фактуру, тому їх часто продають у магазинах. Деякі приклади цих матеріалів включають бавовну та льон. Оббивка меблів синтетичними тканинами може погіршити зовнішній вигляд предмета або призвести до швидкого виходу з ладу. Це з тим, що компоненти синтетики грубіші, ніж натуральні матеріали, такі як нейлон.

5/5 - (5 votes)