Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

Компанія Iron-Art ✅ виготовляє ⚡【ВІНІФІКАТОРИ ІЗ НЕРЖАВІЙКИ】Ірпінь ⭐ різних ⭐ форм на замовлення ✅ за доступними цінами в Києві ⚡【ВІНІФІКАТОР ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ВИНА】 Великий досвід роботи ⭐ Гарантія 3 роки ✓  Вініфікатор вертикальний із сорочкою охолодження на замовлення від АйронАрт

Купити ємність для виробництва вина Ірпінь

prizyiv222 - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

Вініфікатор із металу для вина на замовлення Ірпінь

Вініфікатор є ємністю, що широко використовується у виноробстві для процесу бродіння вина. Якість виготовлення вініфікатора має ключове значення, оскільки воно впливає на аромат, смак та колір вина. Фахівці компанії АйронАрі мають необхідні знання та досвід, що дозволяє їм виробляти вініфікатори високої якості для бродіння вина. У нашому асортименті представлені вертикальні вініфікатори.

Вертикальні вініфікатори – це герметичні ємності з нержавіючої сталі із плоским дном, призначені для тривалого зберігання рідин під інертним газом. Ці ємності використовуються у виноробстві, а й у інших галузях харчової промисловості.

Ємність для вина з нержавіючої сталі Ірпінь

prizyiv k metallu1 - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

Вартість ємностей для вина Ірпінь

Вид ємності для вина Ціна ємності для вина Ірпінь
Ємність для вина Ірпінь  від 3500 грн
Місткість для бродіння вина Ірпінь від 3200 грн
Місткість для дображивания вина Ірпінь від 3700 грн
Ємність бродильна для вина з нержавіючої сталі Ірпінь від 5500 грн

*Вказано приблизну ціну на виготовлення ємностей для вина Ірпінь. Точна ціна прораховується виходячи з ваших розмірів та проекту.

Устаткування для виноробства на замовлення Ірпінь

pryizyiv metal2 - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

Фото ємностей для виноробства Ірпінь

Виготовлення ємностей для вина з нержавіючої сталі Ірпінь

Бродіння – це природний процес, що є основою виробництва вина як у домашніх умовах, так і на промислових підприємствах. Для бродіння вина необхідні дикі дріжджі, які присутні на поверхні виноградних ягід. Винороби використовують вініфікатори для прискорення та автоматизації цього процесу. Вініфікатори – це спеціальні ємності з нержавіючої сталі, де виноградне сусло взаємодіє з твердими частинками (мезгою), що сприяє екстракції барвників та ароматичних речовин, що надають вину унікальні смакові та ароматичні властивості.

Компанія АйронАрт займається проектуванням, виробництвом, постачанням та встановленням вініфікаторів за доступною ціною. Наше обладнання виготовляється з холоднокатаної листової сталі із захисним покриттям AISI 304, яке стійке до корозії та дії бактерій. У процесі роботи над проектом ми враховуємо всі особливості діяльності клієнта та пропонуємо комплексні рішення «під ключ».

Винні ємності з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

izdeliya metallicheskie - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

Замовити ємність з нержавіючої сталі для виноробні Ірпінь

Залежно від потреб та вимог замовника, ми виготовляємо вініфікатори різних обсягів, конструкцій та з необхідними характеристиками.

Вініфікатори забезпечують наполягання сусла та екстракцію барвників та ароматичних речовин. Їх використовують для виробництва червоних вин, де мацерація продовжується протягом алкогольного бродіння, та для короткострокової витримки білих вин, де мацерація відбувається до початку алкогольного зброджування та триває значно менше. Агрегати можуть бути різної конструкції (з плоским, конусним дном або конусоподібним днищем зі зрізаним кінцем) і можуть оснащуватися системою зрошення, що подає сусло на шапку мезги з нижньої частини через пристрій, що розбризкує.

metalloizdeliya Kiev - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

Резервуари для бродіння вина на замовлення Ірпінь

izdelija z metalla - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

Бочка з металу та нержавіючої сталі для вина Ірпінь

emkosti iz metalla - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення Ірпінь

Місткість для бродіння вина Ірпінь

ᐈ【ВІНІФІКАТОРИ З НЕРЖАВІЙКИ】Ірпінь ⭐На замовлення ✅ 【ВІНІФІКАТОР ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ВИНА】Ірпінь⚡ Під замовлення ✅ Професійне виробництво вініфікаторів ⭐ Гарантія 3 роки✓

Rate this page