Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення

Компанія Iron-Art ✅ виготовляє ⚡【ВІНІФІКАТОРИ ІЗ НЕРЖАВІЙКИ】Київ ⭐ різних ⭐ форм на замовлення ✅ за доступними цінами в Києві ⚡【ВІНІФІКАТОР ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ВИНА】Великий досвід роботи ⭐ Гарантія 3 роки ✓  Вініфікатор вертикальний із сорочкою охолодження на замовлення від АйронАрт

Купити ємність для виробництва вина Київ

prizyiv222 - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення

Вініфікатор із металу для вина на замовлення Київ

Вініфікатор є ємністю, що широко використовується у виноробстві для процесу бродіння вина. Якість виготовлення вініфікатора має ключове значення, оскільки воно впливає на аромат, смак та колір вина. Фахівці компанії АйронАрі мають необхідні знання та досвід, що дозволяє їм виробляти вініфікатори високої якості для бродіння вина. У нашому асортименті представлені вертикальні вініфікатори.

Вертикальні вініфікатори – це герметичні ємності з нержавіючої сталі із плоским дном, призначені для тривалого зберігання рідин під інертним газом. Ці ємності використовуються у виноробстві, а й у інших галузях харчової промисловості.

Ємність для вина з нержавіючої сталі Київ

prizyiv k metallu1 - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення

Вартість ємностей для вина Київ

Вид ємності для вина Ціна ємності для вина Київ
Ємність для вина Київ  від 3500 грн
Місткість для бродіння вина Київ від 3200 грн
Місткість для дображивания вина Київ від 3700 грн
Ємність бродильна для вина з нержавіючої сталі Київ від 5500 грн

*Вказано приблизну ціну на виготовлення ємностей для вина Київ. Точна ціна прораховується виходячи з ваших розмірів та проекту.

Устаткування для виноробства на замовлення

pryizyiv metal2 - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення

Фото ємностей для виноробства Київ

Виготовлення ємностей для вина з нержавіючої сталі

Бродіння – це природний процес, що є основою виробництва вина як у домашніх умовах, так і на промислових підприємствах. Для бродіння вина необхідні дикі дріжджі, які присутні на поверхні виноградних ягід. Винороби використовують вініфікатори для прискорення та автоматизації цього процесу. Вініфікатори – це спеціальні ємності з нержавіючої сталі, де виноградне сусло взаємодіє з твердими частинками (мезгою), що сприяє екстракції барвників та ароматичних речовин, що надають вину унікальні смакові та ароматичні властивості.

Компанія АйронАрт займається проектуванням, виробництвом, постачанням та встановленням вініфікаторів за доступною ціною. Наше обладнання виготовляється з холоднокатаної листової сталі із захисним покриттям AISI 304, яке стійке до корозії та дії бактерій. У процесі роботи над проектом ми враховуємо всі особливості діяльності клієнта та пропонуємо комплексні рішення «під ключ».

Винні ємності з нержавіючої сталі на замовлення

izdeliya metallicheskie - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення

Замовити ємність з нержавіючої сталі для виноробні Київ

Залежно від потреб та вимог замовника, ми виготовляємо вініфікатори різних обсягів, конструкцій та з необхідними характеристиками.

Вініфікатори забезпечують наполягання сусла та екстракцію барвників та ароматичних речовин. Їх використовують для виробництва червоних вин, де мацерація продовжується протягом алкогольного бродіння, та для короткострокової витримки білих вин, де мацерація відбувається до початку алкогольного зброджування та триває значно менше. Агрегати можуть бути різної конструкції (з плоским, конусним дном або конусоподібним днищем зі зрізаним кінцем) і можуть оснащуватися системою зрошення, що подає сусло на шапку мезги з нижньої частини через пристрій, що розбризкує.

metalloizdeliya Kiev - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення

Резервуари для бродіння вина на замовлення

izdelija z metalla - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення

Бочка з металу та нержавіючої сталі для вина

emkosti iz metalla - Вініфікатор з нержавіючої сталі на замовлення

Місткість для бродіння вина

ᐈ【ВІНІФІКАТОРИ З НЕРЖАВІЙКИ】⭐На замовлення ✅ 【ВІНІФІКАТОР ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ВИНА】⚡ Під замовлення ✅ Професійне виробництво вініфікаторів ⭐ Гарантія 3 роки✓

Rate this page